Česká republika

17.04.2020 - Surfcath™ – katetr pro podání surfaktantu metodou LISA

Vážení zákazníci,
více než kdy jindy, s ohledem na současnou koronavirovou situaci, jsou potřeba také dobré zprávy. Jsme rádi, že jednu takovou, dlouho očekávanou, zprávu přinášíme – je k dispozici zcela nový produkt Surfcath™!

- katetr speciálně navržený pro metodu LISA (L/ess Invasive Surfactant Administration)

- bez potřeby Magillových zaváděcích kleští

- vyvinutý ve spolupráci - Dr. Angela Kribs (Uniklinik Köln)

- kat. číslo 5590.106 - bližší pohled na katetr v tomto videu

a v brožuře


Surfcath™ – katetr pro podání surfaktantu metodou LISA

24.03.2020 - s Vygonem proti COVID-19

Vážení partneři,
V poslední době bohužel přibývá počet hospitalizovaných pacientů v souvislosti s COVID-19. To, co pacient nejvíce potřebuje, jsou lékaři a sestry, kteří se jim snaží ze všech sil pomoci. K tomu však potřebují dostatek funkčního zdravotnického materiálu, přístrojů apod. VYGON si uvědomuje odpovědnost v rámci tohoto řetězce péče, i v těžkých chvílích krize nadále vyrábí a distribuuje speciální zdravotnický materiál bez omezení! Jsme si vědomi také toho, že někteří z vás se chtějí předzásobit. V tomto případě prosíme, abyste tuto informaci zmínili v příslušné objednávce. Snažíme se, aby se dostalo na všechny, proto se v rámci našich skladových možností může stát, že nedodáme celé množství v jedné dodávce. Navýšené zboží však objednáme ve Francii a dodáme v další dodávce! Následující nabídku, včetně příloh, prosíme přepošlete lékařům a pracovníkům, kteří řeší současnou situaci. Z širokého portfolia VYGON navíc nabízí několik řešení, které pomohou hospitalizovaným pacientům a zdravotnickému personálu zároveň zjednoduší práci.

Děkujeme a přejeme pevné zdraví!
Tým Vygon Czech Republic s.r.o.


Vygon Covid-19 pomoc

Vygon BCPAP


16.03.2020 - Informace o dodávkách

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás ujistit, že i v této těžké době jsme tu pro Vás. Naše společnost Vygon i nadále vyrábí a distribuuje spotřební materiál bez omezení!


10. března 2020 ... Baví Vás obchod? Máte zkušenosti a hledáte novou výzvu? Nevíte jak na to?

Neváhejte využít příležitosti! Rádi Vám představíme naši společnost VYGON jako budoucího zaměstnavatele a máte jasnou volbu! Přijďte nás navštívit:

10. března 2020 mezi 10:00 -15:00

budova OPERO, salonek ŠTENC

Salvátorská 931/8

110 00 Praha 1 - Staré Město

Uvidíte průřez naším portfoliem, můžete s námi podiskutovat u malého občerstvení. Nestojí to za pokus, jak si rozšířit obzor na trhu práce? Budeme se na Vás těšit!

Baví Vás obchod?


27.01. - 31.01.2020 - Colours of Sepsis 2020

Jako již tradičně, jsme se i letos v posledním lednovém týdnu zúčastnili 22. ročníku kongresu pro intenzivní medicínu, COLOURS OF SEPSIS v Ostravě.

Colours of Sepsis 2020 Colours of Sepsis 2020

01.12.2019 - První adventní víkend

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce.
Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak, abyste za rok mohli konstatovat, že rok 2020 byl pro Vás i Vaše nejbližší šťastný a úspěšný.PF 2020


17.11.2019 - Světový den předčasně narozených dětí na odděleních

17. listopadu není jen „Den boje za svobodu a demokracii“, ale také „Mezinárodní den předčasně narozených dětí“. Pro letošní rok bylo v rámci speciálních oslav společností VYGON vybráno také Neonatologické oddělení v Nemocnici České Budějovice a Neonatologické oddělení s JIRPN ve FN Brno, za účasti lékařů z Oddělení 56 Pediatrické kliniky. Velice oceňujeme, že si zástupci oddělení našli v jejich nabitém pracovním tempu čas, aby si tento významný den společně s námi připomněli. Kromě malého občerstvení proběhlo také předání upomínkových fialových triček, do kterých se každý, kdo se připojil k oslavám, oblékl. Děkujeme celému personálu za práci, kterou s předčasně narozenými novorozenci odvádí. Také díky jejich péči je neonatologie v ČR na světové úrovni.World prematury day 2019 World prematury day 2019 World prematury day 2019 World prematury day 2019


17.11.2019 - Světový den předčasně narozených dětí

U příležitosti Světového dne předčasně narozených dětí bylo zveřejněno krásné video Neonatologie očima rodičů, za kterým stojí náš partner Nedoklubko. Ještě během tohoto týdne se na oficiálním Youtube kanálu Nedoklubka postupně uveřejní také série 4 minibloků s názvem Neonatologie očima lékařů, lékařek a sestřiček. Tato série představí všech 12 neonatologických center V ČR. Jsme hrdí, že jsme partnerem Nedoklubka a společně podporujeme rodiny předčasně narozených dětí!World prematury day 2019 World prematury day 2019 World prematury day 2019


16.11.2019 - XI. AKUTNĚ.CZ

v sobotu 16.11.2019 jsme se účastnili na již XI. Konferenci AKUTNĚ.CZ, kde byl pro více než tisíc registrovaných účastníků připraven bohatý program. Přednášky z úst špičkových odborníků z oboru AIM, workshopy, posterová sekce a neměli bychom zapomenout i na společenský večer v brněnském klubu Favál.Akutně 2019


1.11.2019 - Slavnostní akce na Žofíně organizované Nedoklubkem

Mezinárodní den předčasně narozených dětí připadá sice až na 17. listopad, ale letos jsme se připojili k tradiční akci organizované Nedoklubkem a slavili o něco PŘEDČASNĚ, a to 1. listopadu 2019 na Žofíně v Praze.

Slavnostní akce na Žofíně byla pod záštitou ministra zdravotnictví Mgr. at Mgr. Adama Vojtěcha, MHA a předsedy Senátního výboru pro zdravotnictví a sociální politiku MUDr. Lumíra Kantora, Ph.D. Odborná konference pak navíc byla pod záštitou prezidentky České asociace sester PhDr. Martiny Šochmanové, Ph. D., MBA.

V dopoledních hodinách proběhla Odborná konference, tentokrát na téma: Evropské standardy péče o novorozence, Nursing now, etika v neonatologii a Vývojová péče.

Pro rodiče a jejich předčasně narozené děti byl připraven bohatý program a spousta dárků v rámci odpoledního setkání rodin.

Večer proběhlo slavnostní vyhlášení cen Purpurového srdce osobnostem české neonatologie.

Děkujeme organizaci Nedoklubko za veškerou činnost v podpoře rodičů i profesionálů v rámci neonatologie. Děkujeme přímo také všem neonatologickým centrům v zemi, kde pečují o předčasně narozená nebo nemocná miminka.
Oslavy Světového dne upozorňují na problematiku předčasného porodu a nám je ctí, že můžeme být součástí těchto oslav. Další akce proběhnou také ještě v průběhu listopadu.

Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019


4.10.2019 - Pracovní dny dětské gastroenterologie a výživy

Na sympoziu v rámci Pracovních dní dětské gastroenterologie a výživy v Doksech představil Luc Van Audenhove ze společnosti Avanos gastroenterologické portfolio, především vyživovací knoflík MIC-KEY* a Corfolo PEG, které Vygon Czech Republic nově zastupuje. Na stánku jsme se pak zaměřili na prezentaci kompletního portfolia pro podání enterální výživy, zahrnujícího také bezpečnostní systémy NUTRISAFE 2 a NUTRIFIT, včetně pump pro enterální výživu Easylit a Easymoov, vhodných pro domácí i nemocniční použití.

Naším hlavním cílem je spokojené a dobře živené dítě!


Doksy Doksy Doksy Doksy Doksy Doksy Doksy

30.9.2019 - Společnost Vygon Czech Republic je nyní partnerem spolku Nedoklubko!

Nedoklubko sdružuje a podporuje rodiny předčasně narozených dětí (již 17 let). Spolupracuje se všemi perinatologickými centry a Českou neonatologickou společností ČLS JEP, podporuje sdílení příběhů a zkušeností rodičů, informuje veřejnost o problematice předčasného porodu, organizuje akce s cílem podpořit rodiče a perinatologická centra, jsou zakládajícím členem mezinárodní organizace EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants).
Péče o předčasně narozené děti je také jednou z hlavních specializací Vygonu. Spolupráce s odborníky z řad neonatologie a pediatrie a také spolupráce s organizací EFCNI (Vygon je celosvětově „Bronzovým“ partnerem) je to, co nás spojuje. Těšíme se na spolupráci!
www.nedoklubko.cz


NEDOKLUBKO

23.9.2019 - Gastrostomické portfolio AVANOS

Společnost Vygon Czech Republic s.r.o. se stala oficiálním distributorem gastrostomického portfolia firmy AVANOS (dříve známé pod značkou HALYARD) v ČR. Nabízíme širokou škálu inovativních, vysoce kvalitních enterálních sond (PEG, „knoflík“ MIC-KEY, gastrostomická sonda) a příslušenství jedinečně navržených pro dodávání výživy a léků dětským i dospělým pacientům. Tito pacienti mohou potřebovat enterální sondu leckdy i po celý život, a proto pomoc jim je naše výzva! Katalog gastrostomického portfolia

AVANOS

1.7.2019 - PILOT TLS

Společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně představuje nový přístroj PILOT TLS (Tip Location System). Jedná se o ultra-mobilní přístroj pro přesné zavedení centrálního žilního katetru metodou přes EKG, založenou na vyhodnocení P-vlny v reálném čase. Přístroj je použitelný pro všechny druhy katetrů - CŽK, PICC, porty. Vhodné i pro pacienty s AFIB!

PILOT TLS

1.–2.6.2019 - XXI. Hanákovy dny

Poslední neonatologickou akcí během krátké doby je setkání Hanákovy dny, které se letos konalo v Ostravici, samozřejmě opět za účasti Vygonu.

XXI. Hanákovy dny

9.-10.5.2019 - Celostátní konference ošetřovatelských profesí v neonatologii

Další akcí, za účasti stánku společnosti Vygon, byla konference pořádaná neonatologickým oddělením Nemocnice České Budějovice.

Celostátní konference ošetřovatelských profesí v neonatologii

11.-12.4.2019 - Dny novorozeneckých kazuistik - Zbiroh

Sérii neonatologických kongresů jsme v letošním roce započali na zámku ve Zbirohu, a to na akci pořádané neonatologickým oddělením Nemocnice Hořovice.

Dny novorozeneckých kazuistik - Zbiroh

1.3.2019 - Seldipur Smartmidline

Společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně představuje nové portfolio periferních katetrů - tzv. Minimidlines. Tento aktuální trend v zavádění midline katetrů zahrnuje produktová řada Seldipur Smartmidline, kat. číslo 128.1xxx. K dispozici je široký výběr délek 4-20 cm a také varianty s různým průměrem - 2, 3 a 4 Fr. Katetry jsou CT kompatibilní a lze podávat kontrastní látky pod tlakem!

Seldipur Smartmidline

29.1.-1.2.2019 - Colours of Sepsis 2019

Během 21. ročníku SEPSE v Ostravě společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně představila U-lite Vision XS, ultra přenosný HD ultrazvukový systém určený pro cévní přístupy.

Colours of Sepsis 2019

13.1.2019 - Slavíme 25 let na českém trhu

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vám oznámit, že rok 2019 pro nás znamená 25 leté působení na českém trhu. Děkujeme Všem zákazníkům a partnerům za dlouhodobou podporu a spolupráci. Jsme hrdí na to, že máme trhu pořád co nabídnout.


Slavíme 25 výročí

13.12.2018 - FN Brno - „klokánkování“

Neonatologické oddělení FN Brno, jednotka intenzivní a resuscitační péče o novorozence, převzalo darem od společnosti Vygon Czech Republic s.r.o. relaxační křesla vhodná pro klokánkování.

Kangaroo care (klokánkování) je metoda, která je významná pro podporu laktace a imunity novorozence. Tento těsný tělesný kontakt mámy a miminka pomáhá zajistit základní potřeby dítěte, bezpečí i láskyplné přijetí, snižuje stres a tím má pozitivní vliv na jeho zdravý vývoj.

FN Brno - „klokánkování“

17.11.2018 - World Prematurity Day

Mezinárodní den předčasně narozených dětí připadá na 17. listopadu. Vygon tento významný den slaví celosvětově ve 42 zemích ve spolupráci s EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants) a v ČR jsme tento den oslavili společně s neonatologickým oddělením ÚPMD.

World Prematurity Day

17.11.2018 - X. AKUTNĚ.CZ

Během jubilejního X. ročníku konference Akutně.cz společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně uvedla na trh nový hemodynamický monitor MostCare Up. Jedná se o jediný monitor, který dokáže měřit v reálném čase a z každého srdečního cyklu (beat to beat) i ty nejmenší hemodynamické změny u pacienta.

Snadné a spolehlivé - nejpokročilejší mini-invazivní monitorování hemodynamiky!

X. AKUTNĚ.CZ

8.–10.6.2018 - XX. Hanákovy dny

Jubilejní 20. neonatologické setkání Hanákovy dny se letos konalo v Rožnově pod Radhošťem, samozřejmě za účasti Vygonu.

XX. Hanákovy dny

4.4.2018 - ThoraXsafe®

Pacienti s omezenou pohyblivostí, osoby s nekontrolovanými pohyby, ale i osoby se zdravotním oslabením představují pro ošetřující personál a fyzioterapeuty každodenní náročnou výzvu s velmi tenkou hranicí mezi ochranou pacienta a jeho stabilizací a fixací.
Společnost HSO vyvinula multifunkční certifikovaný hrudní popruh ThoraXsafe®, který odstraňuje uvedené nedostatky a zároveň je vhodný i ke stabilizaci trupu po operacích nebo při pečování o pacienta.

ThoraXsafe


30.1.2018 - Colours of Sepsis 2018

Každým rokem se účastníme významného kongresu pro intenzivní medicínu SEPSE v Ostravě.

Sepse 2018

1.1.2018 - Přejmenování firmy

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vám oznámit změnu obchodního jména společnosti UNOMED spol. s r. o., IČ: 60471166, a to s účinností od 1. 1. 2018. Novým obchodním jménem společnosti je VYGON Czech Republic s.r.o. Veškeré další údaje naší společnosti zůstávají beze změn.


VYGON Czech Republic s.r.o.
Dělnická 1020/54
170 00 Praha 7 – Holešovice
IČ:60471166
DIČ:CZ60471166


4.9.2017 - Enterální vyživovací pumpy Easylit4 a Easymoov4

Easylit4 stacionární pumpa určená pro potřeby výživy kojenců během noci, hospitalizované pacienty a starší lidi. EasyMoov4 - pumpa určena pro potřeby ambulantních pacientů, svojí velikostí je předurčena pro využití v pediatrii.

Easylit4 Easymoov4


10.8.2016 - Připravujeme novinku: MamaSafe®

Ochrana a péče pro kojící matky MamaSafe

Mamasafe

21.7.2016 - Připravujeme novinku: Boussignac B-card

Systém, který umožňuje kontinuální zásobení kyslíkem během kardiopulmonální resuscitace: B-card

Boussignac

1.7. 2016: Spouštíme nový web,

jehož součástí je produktový katalog


XVIII. Hanákovy dny – 3. – 5. 6. 2016

Další neonatologické setkání, tentokrát na Hanákových dnech v Kurdějově, přineslo výjimečnou příležitost představit Neohelp! Jedná se o unikátní produkt k prevenci hypotermie novorozenců ihned po porodu.

neonatologické workshopy nutrisafe II 2


Neonatologická konference v Českých Budějovicích 12. - 13. 5. 2016

12. - 13. května proběhne XXV. celostátní konference ošetřovatelských profesí pracujících v péči o novorozence. Zde, mimo jiné, předvedeme unikátní systém pro enterální výživu novorozenců - Nutrisafe II. Budeme informovat odbornou veřejnost o plánovaných workshopech, které pořádáme pro zaměstnance neonatologických oddělení a na nichž si zájemci mohou prakticky vyzkoušet produkty firmy Vygon na věrném modelu novorozence.

neonatologické workshopy nutrisafe II 2


IV. Hirschův den Olomouc - 15.4.2016

V letošním roce jsme se opět zúčastnili Hirschova dne v Olomouci , kde jsme představili digitální laryngoskopy od firmy airtraq , které jsou od loňského roku v naší distribuci.

Zároveň jsme zákazníkům připoměli jedinečný CPAP system Boussignac a produkty pro anesteziologii.

airtraq